Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 21.09.2017, 18:56

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 3123»
Форум » Шкільне життя » Хто зараз найбільш цікаво викладає в школі? » Хто зараз найбільш цікаво викладає в школі?
Хто зараз найбільш цікаво викладає в школі?
sarmatДата: П`ятниця, 25.02.2011, 12:02 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Администраторы
Репутація: 1
Статус: Offline
Прокоментуйте викладача, який цікаво читає складні теми.

ArtemДата: П`ятниця, 04.03.2011, 17:15 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Пользователи
Репутація: 0
Найбільш цікаво викладає у нашій школі витель біології і хімії. Він прикрасний знавець своєї справи а також може пожартувать і розуміє жарти інших eek book booze

InneskaДата: П`ятниця, 04.03.2011, 17:23 | Повідомлення # 3
Рядовий
А мені в школі подобаються всі вчителі, адже вони - НАЙКРАЩІ!!!!!!

ladyangelДата: Субота, 12.03.2011, 18:58 | Повідомлення # 4
Рядовий
А для мене eek Англійська мова є найкращим предметом в школі, але в нашій школі ВСІ уроки були є і завжди будуть цікавими!

Ruslan94Дата: Понеділок, 11.04.2011, 10:08 | Повідомлення # 5
Рядовий
Artem, я цілком з тобою згоден на уроках Віталія Йожефовича дуже цікаво він завжди цiкаво i весело проводить уроки, дотепно пожартує по темі уроку:-) biggrin

ВаняДата: Понеділок, 11.04.2011, 10:17 | Повідомлення # 6
Рядовий
Мені подобається урок фізкультури, адже там я займаюсь ульбленим видом спорту - волейболом. Три рази на тиждень в нас проходять волейбольні гуртки, але і цього для мене замало...я хочу займатися більше. Також в подальшому житті я хочу займатися цим видом спорту і мати власну волейбольну команду!!!! biggrin
В досягненні моєї мрії мені допомагає наш фізрук - Василь Михайлович Кияшко і за це йому велике спасибі!

КатюхаДата: Понеділок, 11.04.2011, 11:32 | Повідомлення # 7
Рядовий
Мені найбільше подобається учителька алгебри та геометрії- Лариса Петрівна.Вона може докладніше розповісти той матеріал, який я недуже добре освоїла.А саме головне, що я хочу сказати, це те, що в нашій школі всі вчителі хороші і добрі.Інколи, звісно можуть і накричати,потім ми трішки посердимося але всеж-таки зрозуміємо що самі в цьому завинили і попросимо вибачення. Кожен вчитель хороший по своєму.І саме головне, що ми- всі діти любимо їх.

sachaДата: П`ятниця, 15.04.2011, 18:23 | Повідомлення # 8
Рядовий
Зараз мені подобається як викладає вчитель географії - цікавий підхід Світлани Олександрівни до шкільних тем 10 класу не може залишити байдужим нікого!!!!! І ми всі з радістю поспішаємо на географію, шкода тільки, що ми зустрічаємось з нею тільки раз на тиждень! cool

ЛераДата: П`ятниця, 20.05.2011, 17:42 | Повідомлення # 9
Рядовий
Мені подобається більш за всих 2 уроки - це урок біології, тому що на ньому можна і пожартувати, і поучитися разом з Фельді Віталієм Йожефовичем. А 2-ий урок фізика: розумна, стильна, вродлива, енергійна Фесенко Інна Миколаївна майже ніколи недає 10 класу відпочивати. от саме за та що вона допомагає нам змусити себе учитись я її ПОВАЖАЮ. hands ok

KettiДата: Понеділок, 23.05.2011, 10:17 | Повідомлення # 10
Рядовий
В нашій школі мені подобається як викладають учитель інформатики Фельді Наталія Леовна, та вчитель біології Фельді Віталій Йожефович. З ними завжди можна пожартувати, і також розповісти якусь цікаву історію. А жарти Віталія Йожефовича завжди розсмішуть учнів ,і також вчителів. А також на урокі біології мені дуже пододобаєтья вивчати анатомію людини, це ж так цікаво!!!! lol hands

BilenkaДата: Понеділок, 06.02.2012, 14:51 | Повідомлення # 11
Рядовий
Я вважаю що в нашій школі всі учетилі класні, і викладають дуже цікаво!!! tongue

slip8268Дата: Понеділок, 19.03.2012, 12:38 | Повідомлення # 12
Рядовий
Мені подобаються вчителі Географії та Історії. В подальшому я можливо здам ЗНО і стану вчителем.

Мішаня09Дата: Понеділок, 19.03.2012, 12:40 | Повідомлення # 13
Рядовий
Мені дуже подобається вчитель хімії та біології і ще подобається вчитель світової літератури Андрій Олексійович.

КицюнькаДата: Понеділок, 09.04.2012, 11:15 | Повідомлення # 14
Рядовий
Мені подобаються всі вчителі у цій прекрасній школі,а найбільше мені подобаеться наш класний керівник Фельді Віталій Йожефович.До ного завжди можна звернутися за допомогою,а також від завжди розповідае якісь цікаві жарти чи історії.А ще мені подобаеться дуже вчитель математети Хоха Віра Михайлівна,мені подобаеться як вона викладае.А взагалі вчителі нашої школи - НАЙКРАЩІ!!!

SpartanesДата: Понеділок, 09.04.2012, 11:36 | Повідомлення # 15
Рядовий
Репутація: 1
Найбільш цікаві і складні теми які викладають у школі це на уроках фізики.

Форум » Шкільне життя » Хто зараз найбільш цікаво викладає в школі? » Хто зараз найбільш цікаво викладає в школі?
Сторінка 1 з 3123»
Пошук:

Copyright MyCorp © 2017
Зробити безкоштовний сайт з uCoz