Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 27.07.2017, 23:50

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 212»
Форум » Спілкування » Як вам живеться у різновікових групах-сім'ях? » Обміняймося враженнями про групи-сім'ї
Обміняймося враженнями про групи-сім'ї
sarmatДата: Четвер, 14.04.2011, 08:35 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Администраторы
Репутація: 1
Статус: Offline
У нашій школі існує 8 груп-сімей і працюємо ми за моделлю "Від РВЗ-сім'ї до школи-родини". Різновікова тому, що живуть у сім'ях з 1-го по 11 клас. Ви маєте можливість жити разом зі своїми братами і сестрами у одній групі.
Цікаво знати вашу думку.

KettiДата: Четвер, 14.04.2011, 13:32 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Пользователи
Репутація: 0
Я вважаю жити в різновіковій сім'ї чюдово бо живучи ми стаємо більш дорослішими доглядаючи за молодшими дітьми. Нам дуже цікаво допомагати їм, навчаючи їх ми навчаємо себе.І я точно знаю, що коли в нас будуть свої діти ми чюдово їх виховаємо. У нашій школі є змагання по восьми напрямках. Виконуючи їх ми стараємося бути кращими. Товариші які недружать з поведінкою захоплюючись цими змаганнями міняють свою поведінку на кращу.

ArtemДата: Понеділок, 18.04.2011, 10:05 | Повідомлення # 3
Рядовий
на мою думку у різрових групах-сімях жити добре томущо це змога нам допомагати молотшим дітям це дає змогу не забувати вивчений матеріал.Цим ми робимо добро нетільки собі ай іншим. prof v

sachaДата: Понеділок, 18.04.2011, 10:26 | Повідомлення # 4
Рядовий
Мені дуже подобається жити в різновікових сім'ях.В своїй сімї я про живаю вже третій рік,і мені дуже подобається. Ми дружні, і стараємось жити, як одна команда.В цьому році донас прибула маленька Юліна сестричка Маша, дуже весела і чудова. Пам'ятаю перші дні перебування Маші в нашій сім'ї.Маша нехотіла рано вставати, і Юля знімала з неї одіяло і ложила на підлогу.Потім підіймала Машу і ставила її на ноги, а Маша падала на підлогу на одіяло і продовжувала спати.За цією сценкою було дуже весело спостерігати.Наша Маша дуже класна, і нам класно з нею жити.

ЛераДата: Понеділок, 18.04.2011, 10:31 | Повідомлення # 5
Рядовий
Я вважаю, що така ідея жити дорослим з маленькими дітлахами це дуже чудно, весело, прикольно, томущо ми будемо знати на майбутнє як виховувати та доглядати свою дитину. Пам'ятаю як маленька Вєроніка підійшла до мепне перший раз і попросила мене зав'язати бантика-це було так приємно,навіть згадала себе в першому класі. Нам з дівчатками та хлопчиками цікаво спостерігати за поведінкою наших двох веселунчиків Богдана та Катерину. Це так смішно коли він одягає чужі носки та потім говоре , що то його. А наша Катя любе постійно задавати різні запитання.

КатюхаДата: Понеділок, 18.04.2011, 11:37 | Повідомлення # 6
Рядовий
На мою думку жити в різновікових сім'ях-прикольно тому, що ми маємо змогу догляти їх і тим же самим становитися дорослою людиною. Інколи вони і сідають на голову, але ми доглядаємо їх для того , щоб розповісти і показати, як потрібно, і що потрібно робити.Щодо мене, класно, що ми так живемо.

ЮльчикДата: Четвер, 21.04.2011, 13:40 | Повідомлення # 7
Рядовий
Жити у різно віковій сім'ї дуже весело. Ми стараємося допомагати, підтримувати одне одного. Іноді трапляються і сварки, але ми швидко знаходимо спільну мову. Загалом у нашій сім'ї ми на сумуємо.

karbitДата: Вівторок, 07.02.2012, 12:39 | Повідомлення # 8
Рядовий
мені подобаються своя сім'я в якій я живу,ми вній всі дружня і вболіваємо один за одного підтримуємо в скрутні хвилинии.

WolfДата: Понеділок, 19.03.2012, 12:16 | Повідомлення # 9
Рядовий
[color=green]На мою думку життя у різновікових сім'ях допомагає нам стати більш дорослими. У них ми вчимось доглядати за меншими і отримуємо допомогу від старших.

Мішаня09Дата: Понеділок, 19.03.2012, 12:17 | Повідомлення # 10
Рядовий
Мені подобається сім'я в якій я живу, і трохи подобається допомагати і навчати менших .

БродикДата: Понеділок, 09.04.2012, 11:14 | Повідомлення # 11
Рядовий
Мені подобається навчатися в свойому курені,нравиться допомагати меншими в скрутну хвилину мої друзі мене підтримують.

ОлечкаДата: Понеділок, 09.04.2012, 11:34 | Повідомлення # 12
Рядовий
мне очень нравится находится в этой школе
biggrin и водной комнате с маленькими
там мы на учимся ухаживать за маленькими
чтобы они ходили аккуратно ,с ними очень интересно,
мы учимся заботиться о младшими happy cool biggrin

Alex26Дата: Понеділок, 09.04.2012, 11:56 | Повідомлення # 13
Рядовий
Я навчаюся в першій сім'ї, найкраще, що я можу сказати про нашу сім'ю - це наші вихователі, вони найкращі!!!

SpartanesДата: Вівторок, 10.04.2012, 12:55 | Повідомлення # 14
Рядовий
Репутація: 1
Мені подобається у нашому курені те, що ми дуже дружні та звідки ми приїхали ми всі як одна сім'я.

DashulkaДата: Вівторок, 10.04.2012, 13:36 | Повідомлення # 15
Рядовий
Чесно говаря мне очень сильно нравится в нашэй семье мы всегда поддержым друг друга вопщем унас семья Крутиков tongue

Форум » Спілкування » Як вам живеться у різновікових групах-сім'ях? » Обміняймося враженнями про групи-сім'ї
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

Copyright MyCorp © 2017
Зробити безкоштовний сайт з uCoz