Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 19.09.2017, 21:52

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Спілкування » Школа у спогадах випускників » Мої спогади. (Прохання випускників залишити свої розповіді.)
Мої спогади.
sarmatДата: П`ятниця, 01.07.2011, 10:30 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Администраторы
Репутація: 1
Статус: Offline
Дорогі наші випускники! Залишайте свої спогади про нашу школу. Вашим молодшим друзям та педагогам школи дуже цікаво дізнатися, як склалося ваше подальше життя.

Alinka)Дата: Понеділок, 17.03.2014, 11:39 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Пользователи
Репутація: 0
Моя сестричка весь час запитує про школу)))) Вона дуже сумує за нею weep

ярикДата: Понеділок, 17.03.2014, 18:25 | Повідомлення # 3
Рядовий
школа це класно prof

МанюнькаДата: Понеділок, 31.03.2014, 10:06 | Повідомлення # 4
Сержант
Як швидко плине час, неначе ще  вчора ми були малі, а насправді вже 10 клас. А так не хочеться розлучатися з школою. sad  Школа це саме краще що може бути в нашому житті. smile

КарінкаДата: Понеділок, 07.04.2014, 10:05 | Повідомлення # 5
Рядовий
Для нашого класу залишився всього один рік, після якого ми полинемо зі школи в доросле життя. Але ми не забудемо нашу рідну домівку, я думаю ми зустрінемось колись іще в цій школі і згадаємо дуже багато чого цікавого!!!!!!!!!!!!!!!!!  ШКОЛА ЦЕ НАЙКРАЩЕ)))))))))))))

alinatroyan52222Дата: Середа, 13.05.2015, 17:19 | Повідомлення # 6
Рядовий
Школа- найкращі часи дитинства batman

ruslan_pyatakДата: Субота, 23.05.2015, 23:59 | Повідомлення # 7
Рядовий
Школа- найкращі часи дитинства. Так в цій школі я провчився 2 роки, і за ті роки було дуже багато цікавого і радісного. Саме частіше мені споминається Козацький Гарт. Насправді я дуже сильно сумую за цією школою, бо вона найкраща. ВЕЛИКОСОРОЧИНСЬКА ШКОЛО - ТИ НАЙКРАЩА!!!!!!! ДЯКУЮ ТОБІ ЗА ВСЕ!!!! Також хотів би висловити велику подяку всім вчетелям які дали мені знання і вміння, і дали дорогу в доросле життя. Також дякую своїм вихователям Валентині Василівній і Яніні Юрівній, за те що виховували мене, підтримували в складну хвилину. ДЯКУЮ ВАМ ВСІМ!!!!!!!!!!!!

liyaskudanДата: Середа, 03.05.2017, 09:40 | Повідомлення # 8
Рядовий
Я ніколи не забуду нашої чудової школи, вона сама найкраща. Адже саме наша школа готує нас до дорослого самастійного відповідалбного життя

Форум » Спілкування » Школа у спогадах випускників » Мої спогади. (Прохання випускників залишити свої розповіді.)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright MyCorp © 2017
Зробити безкоштовний сайт з uCoz