Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 25.11.2017, 01:29

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Спілкування » Що мені запам'яталось з шкільного життя » Я закінчив цю школу
Я закінчив цю школу
sarmatДата: Середа, 03.03.2010, 13:42 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Администраторы
Репутація: 1
Статус: Offline
Прохання до випускників залишати свої спогади про школу, вчителів, однокласників.

Ruslan94Дата: П`ятниця, 18.02.2011, 17:09 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Пользователи
Репутація: 0
Найбільше мені запам'ятався наш класний похід в 2010 році. І що ми тільки там не робили: в кропиві побували, м'ячик утопили, з учителями гралися. Валентина Василівна і Надія Миколаївна взагалі були зірками нашого походу, адже вони разом з нами і співали і танцювали і навіть зіграли в цікаву гру під назвою "Фантік". Іван Арєф'єв бігав навколо нас і кричав " Ой, яка я гарна! Мене ніхто не любить!!!", а Надія Миколаївна співала різні сучасні пісні.

svetikДата: Середа, 02.03.2011, 13:08 | Повідомлення # 3
Рядовий
У нашій школі я навчаюся уже четвертий рік. Мені запам'яталися найважливіші події нашої школи, а саме:
- за ці чотири роки були найцікавіші святкові виступи(Новий рік, День Св. Валентина, свято 8 Березня і тд.);
- мені сподобалось працювати на посаді бухгалтера та працювати з шкільними грошима-сорінтами і видавати їх щотижня дітям;
Ще запам'яталися мої найкращі роки з моїми однокласниками та вчителями. Ми запам'ятовуєм найцікавіші моменти нашого життя. Але найбільше запам'ятався похід по проліски в 2010 році. Ми там фотографувалися, веселилися, а також каталися на Пінчуковому скутері, який ми тимчасово ,,позичили", а наша Лариса Петрівна ганяла на велосипеді, і незавжди нас переганяла. Також був дуже смачний березовий сік.

InneskaДата: П`ятниця, 04.03.2011, 17:09 | Повідомлення # 4
Рядовий
Так багато свят запам'яталося й мені. Наприклад День святого Валентина, де я з Ваньой Арєф'євим танцювала вальс.
А ще дуже цікаво ми привітали своїх хлопців з 23 лютого, намалювали їм плакати де вони були у вигляді мультяшних героїв.
Їм дуже сподобалось! biggrin

ArtemДата: Понеділок, 11.04.2011, 10:21 | Повідомлення # 5
Рядовий
Найбільш мені запамяталося в школі веселе, активне життя різні концерти, змаганячасті свята це робило наше житя веселим і цікавим.А найкращим є змагання лозацький гарт де 8 сімей змагаються у спортивній грі за перемогу.

КатюхаДата: Понеділок, 11.04.2011, 11:45 | Повідомлення # 6
Рядовий
У цій школі я навчаюся уже сьомий рік, і для мене він останній. Я дуже сумуватиму за цією школою, адже вона стала мені як рідний дім. Я добре запам'ятала всі шкільні свята, вистави, концерти. В цій школі дуже цікаво жити!!! Я хотіла б, щоб діти, які навчаються тут поважали вихователів, учителів, технічок і всих остальних людей які працюють з нами.

ВаняДата: Четвер, 14.04.2011, 13:15 | Повідомлення # 7
Рядовий
Мені дуже сподобався День Вчителя 2010 року. Вчителі і вихователі були в ролі учнів, а ми були вчителями.
Наприклад, я був вчителем фізичної культури та Н.В.П.!!!!!

InneskaДата: Четвер, 28.04.2011, 12:51 | Повідомлення # 8
Рядовий
A я була в ролі вчителя художнього мистецтва та хореографії.
Бачили б ви як витанцьовували вчителі!!!! Навіть я трохи втомилася, а їм хоч би що, кричали: "А ще? А де білий танець?"
Інна Миколаївна - постійно запитувала свого класного крівника (Арєф'єва Івана) про те, скільки ж оцінок вона заробила і чи добре вона себе поводила на уроці.
Наталія Іванівна - безперестанку просилася вийти на 5 хвилин і зникала надовго, а ще жувала жуйку, а на зауваження відповідала: "А що я? А що я такого роблю?".
Якщо чесно побувавши в ролі вчителя я почала співчувати їм!

Додано (22.04.2011, 17:23)
---------------------------------------------

Додано (28.04.2011, 12:51)
---------------------------------------------
Ruslan94, я згодна, похід вдався на славу!!!!! А ось деякі фото

Форум » Спілкування » Що мені запам'яталось з шкільного життя » Я закінчив цю школу
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright MyCorp © 2017
Зробити безкоштовний сайт з uCoz